logo

Image

Rich Text

BLAST PRO SERIES İSTANBUL
İÇİN VIP BİLET KAZAN!

İstanbul'da, 29 Eylül'de canlı olarak yapılacak muhteşem BLAST Pro Series şovuna özel biletler kazanmak için bir şansınız var!

Dünyanın en ilgi çekici eğlence formatı BLAST Pro Series, esporların Formula 1 turnuvası olarak kendini konumlandırıyor ve dünyanın en büyük rekabetini sunuyor. Böylesi bir heyecanı kimse kaçırmak istemez ve şimdi bu şov için özel biletler KAZANABİLİRSİN!

Bu etkinliğe katılarak, 4 adet BLASTZone VIP bileti kazanma şansın olacak ve Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'ndaki sahneye yakın en iyi koltuklara sahip olarak tüm heyecanı ve deneyimi yerinde yaşayabileceksin.

Bu şansı yakalamak çok kolay ve sadece tek bir koşul var. Aşağıdaki formu doldurmak! Sonrasında kaydını alıyoruz ve kazananları e-posta yoluyla bilgilendiriyoruz!

Rich Text

1.'lik Ödülü

5 x 4 BLASTZone VIP
Biletleri

Rich Text

2.'lik Ödülü

10 x 4 Normal
Bilet

Rich Text

3.'lük Ödülü

10 x 2 Normal
Bilet

Image

Image

Image

Form

Rich Text

BLAST Pro Series ve Mobilet, bilgilerinizi GDPR yönetmeliklerine uygun olarak saklayacak ve sadece kazananları seçmek için kullanacaktır. Veriler üçüncü taraflarla paylaşılmayacak, herhangi bir e-posta bültenine veya benzeri aboneliğe kaydolmayacaksınız.

Rich TextRich Text